خدمات سامان سرویس

0915-2066-168

مرکز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد با گارانتی

خرابی یخچال یک اتفاق ناخوشایند است که باید علت آن در اسرع وقت شناسایی و برطرف شود. سامان سرویس مرکز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد است که با برخورداری از تکنسین های ماهر و با تجربه، متخصص در زمینه تعمیر این دستگاه ها می باشد.
یخچال یکی از وسایل مهم در خانه است . این دستگاه با توانایی نگهداری طولانی مدت مواد غذایی با منجمد کردن آنها به کمک ضروری در آشپزخانه تبدیل شده است.
یخچال های اسنوا یکی از لوازم های برقی خانگی هستند که توانسته‌اند نظرات مثبت کاربران را به خود جلب کنند . با این حال مشخص است که هیچ گونه لوازم خانگی مصون از خرابی و آسیب نیست و بر این اساس یخچال های اسنوا نیز در معرض خرابی های خاصی هستند .

 سامان سرویس : مرکز تعمیر یخچال اسنوا در مشهد

سامان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا در مشهد است و در مدت زمان بسیار کوتاهی قادر به عیب ‌یابی و تعمیر ایرادات دستگاه شما می باشد.
نیروهای این مرکز همه از بین افراد انتخاب شده اند که در زمینه ی بررسی ، تشخیص مشکل و تعمیر کردن ایرادات موجود در آن متخصص بوده و علم خود را به واسطه شرکت منظم در دوره‌های آموزشی به روز نگه می دارند.
با توجه به اینکه یخچال به دلیل توانایی در نگهداری مواد غذایی به مدت زمان طولانی یکی از وسایل ضروری در هر خانه است بنابراین خرابی آن ممکن است ناخوشایند بوده و ایرادات آن باید بلافاصله اصلاح شود تا از ایجاد مشکلات جدی تر در دستگاه جلوگیری گردد.

✵ تعمیر یخچال اسنوا در مشهد
✵ تعمیر موتور تعمیر یخچال اسنوا در مشهد
✵ تعمیر فریزر اسنوا در مشهد
✵ تعمیر ساید بای ساید اسنوا در مشهد
✵ تعمیرکار سیار یخچال اسنوا در مشهد
✵ تعمیر یخچال اسنوا در منزل
✵ تعمیر کمپرسور یخچال اسنوا در مشهد
✵ تعمیر یخچال اسنوا در مشهد با کمترین قیمت و گارانتی
call saman min

خرابی های رایج یخچال اسنوا

خرابی و ایرادات یخچال اسنوا طبق نظر تکنسین‌های سامان سرویس عبارتند از:

✵ یخچال کار نمی کند یا دمای آن بالاست.

محفظه یخچال بزرگترین محفظه در کل واحد یخچال اسنوا است. در این محفظه تمام محصولاتی که قصد دارید برای روزهای آینده آنها را تطبخ کنید ذخیره می شود . بر این اساس باید دمای آن ها پایین بوده اما از صفر درجه سانتیگراد بالاتر باشد . اما گاهی اوقات دمای یخچال بالاتر از دمایی است که روی کنترل پنل آن تنظیم شده است . چند دلیل برای این مشکل وجود دارد که قابل رفع هستند:

– گرمایش اواپراتور معیوب است.

چنین مشکلی در یخچال های اسنوا که دارای سیستم انجماد نوفراست هستند ، معمولا است.
المنت گرمایش اواپراتور در فریزر قرار دارد . اگر گرمایش معیوب باشد یخ‌زدایی رخ نداده و اواپراتور با لایه سنگینی از یخ پوشانده می شود. این برفک یا یخ ها در عملکرد عادی فن اختلال ایجاد می کنند بنابراین فن قادر به رساندن هوای خنک به یخچال نخواهد بود.
راه حل این مشکل تعویض گرمایش اواپراتور است.

– خرابی ترموستات

یخچال ها مجهز به وسایل الکترونیکی هستند که دمای فریزر را کاهش می دهند. در صورتی که دمای یخچال های اسنوا بالا باشد نشان دهنده این است که ترموستات فرمان لازم برای خنک شدن را متوقف نمی‌کند . بنابراین محفظه یخچال خنک نشده و فریزر با لایه بزرگی از برفک و یخ پوشیده می شود. در این حالت ترموستات باید تعویض گردد.

– نشت فریون

نشت فریون می‌تواند به دلیل آسیب مکانیکی به مدار در مکان های لحیم کاری یا مسدود شدن سیستم زهکشی رخ دهد.
درصورت عدم وجود مقدار کافی مبرد، کمپرسور یخچال بدون خاموش شدن کار می کند اما سرما در یخچال اسنوا ظاهر نمی شود. برای رفع خرابی پر کردن مجدد یخچال با فریون مورد نیاز خواهد بود.

– سوختن موتور فن

این خرابی برای یخچال های با سیستم انجماد نوفراست معمول است. فنی که هوای سرد را به محافظه یخچال می دمد ممکن است از کار بیفتد در نتیجه موتور آن ممکن است به دلیل سایش یا لایه یخ روی آن بسوزد در این صورت موتور فن یا کل فن باید تعویض شوند.

SNOWA refrigerator repair agency in Mashhad

✵ یخچال در هنگام کار صدای بلند و غیر معمولی تولید می کند.

یکی از این ویژگی های یخچال های جدید ، کم صدا بودن در حین کار دستگاه است . با این حال در برخی موارد یخچال می تواند سر و صدای غیر عادی ایجاد کند که ممکن است در اثر خرابی ایجاد شده باشد . دلایل اصلی به گوش رسیدن سر و صدا از یخچال اسنوا به شرح زیر است:

– فرسودگی کمپرسور

این خرابی برای مدل های قدیمی تر یخچال هایی که برای مدت طولانی کار کرده‌اند معمول است. این خود کمپرسور نیست که فرسوده می شود بلکه بخش های جداگانه آن که اغلب شامل پیستون ها و رینگ ها است ، می باشد.
در این حالت صدای زمزمه مانندی در حین کار کمپرسور شنیده می‌شود و تنها خلاصی از این وضعیت تعویض کامل کمپرسور است.

– تنظیم نبودن کمک فنرها

گاهی اوقات کمپرسور در حین کار نه تنها صدایی با قدرت خاصی تولید می کند بلکه می لرزد . برای این امر به طور معمول کمپرسور مجهز به ضربه گیر است . بر این اساس اگر کمک فنر ها ضعیف شوند ارتعاشات کمپرسور می تواند صدای اضافی ایجاد کند . این امر به ویژه زمانی حادتر می شود که کمپرسور هنگام روشن و خاموش شدن تکان می خورد . در این صورت کمک فنر ها باید تعمیر شده و ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشند.

– سر و صدا از فن ساطع می شود.

چنین نقصی از ویژگی های یخچال های با سیستم انجماد نوفراست است. فن واقع در فریزر صدا می‌ دهد و اگر صدای آن زیاد شود به احتمال زیاد لایه‌ای از یخ در اطراف ایجاد شده و فن آن را با پره های خود می گیرد. در این صورت لازم است یخچال را یخ زدایی کنید تا مشکل برطرف شود.

✵ یخچال اسنوا خاموش نمی شود.

عمده ترین دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می شوند شامل نشت فریون ، فرسودگی یا پارگی لاستیک درب دستگاه ، خرابی برد کنترل یا معیوب بودن سنسور دما یا ترموستات است.

call saman min

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *