خدمات سامان سرویس

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در مشهد با گارانتی

تعمیر جاروبرقی در مشهد یکی از خدمات سامان سرویس است.
اگر جاروبرقی شما خراب شده و به دنبال یک مرکز معتبر نمایندگی تعمیر جاروبرقی در مشهد می گردید می ‌توانید برای رفع مشکل دستگاه خود با سامان سرویس تماس بگیرید.
جاروبرقی وسیله ای است که به وسیله مکش ، گرد و غبار و زباله ها را از روی زمین جمع آوری میکند و آنها را به داخل یک کیسه قابل تعویض و یا در یک ظرف مخصوص جمع می کند.
خراب شدن جارو برقی نیز مانند تمام وسایل برقی امر بدیهی بوده و در این صورت ممکن است لازم باشد که یک تعمیرکار ماهر و متخصص دستگاه شما را بررسی و تعمیر کند.
تکنسین های سامان سرویس در زمینه ی تعمیر انواع برندها و مدل های جاروبرقی دارای تجربه و دانش لازم بوده و برای برطرف کردن ایرادات این دستگاه ها از مدرن ترین تجهیزات استفاده می کنند.

سامان سرویس ، نمایندگی تعمیر جارو برقی در مشهد

سامان سرویس با کادر مجرب و با سابقه ، به عنوان مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی در مشهد ، در حال ارائه خدمات به مشتریان گرامی است.

✵ تعمیر جاروبرقی های ایرانی و خارجی
✵ تعمیر موتور جاروبرقی
✵ تعمیر برد جاروبرقی
✵ رفع صدای اضافی جاروبرقی
✵ نصب و سرویس جاروبرقی
✵ فروش کیسه و لوازم انواع جاروبرقی

call saman minتعمیر انواع جاروبرقی در مشهد

تعمیر جارو برقی الجی ، تعمیر جارو برقی سامسونگ ، تعمیر جارو برقی بوش ، تعمیر جارو برقی فیلیپس ، تعمیر جاروبرقی فلر ، تعمیر جاروبرقی دوو ، تعمیر جاروبرقی اسنوا ،و…

نحوه عملکرد جاروبرقی چگونه است؟

جاروبرقی یک وسیله الکتریکی برای تمیز کردن سطوح با مکش است که در واقع خلاء یا عدم هوا تولید نمی‌کند بلکه یک اختلاف فشار (کاهش فشار هوا در یک محفظه بسته) ایجاد می‌ کند که باعث مکش می‌شود.
فشار هوای خارج از محفظه بیشتر از داخل محفظه است . این اختلاف فشار باعث می شود که هوای بیرون که سعی در ورود به دستگاه دارد هر زباله ای را که در طول مسیر است جمع نموده و با خود به داخل دستگاه بکشد . پس از داخل شدن زباله ها به داخل جاروبرقی در یک کیسه یا ظرف محبوس می شوند و هوا از داخل کیسه عبور نموده و دوباره به بیرون باز می ‌گردد.
درون جاروبرقی یک موتور الکتریکی، فن را به حرکت در می آورد که هوا و خاک را به داخل محفظه می کشد.

خرابی های رایج جاروبرق شامل چیست؟

. جاروبرقی روشن نمی شود.

دلایل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث از کار افتادن و عدم روشن شدن جاروبرقی شود . در صورتی که جاروبرقی شما روشن نمی شود اولین چیزی که باید بررسی کنید برق دستگاه است . این مسئله ممکن است ساده به نظر برسد اما یکی از دلایل اصلی روشن نشدن جاروبرقی است. بنابراین ابتدا باید بررسی کنید که دستگاه شما به پریز برق متصل شده و فیوزها دارای برق هستند.
مسدود شدن شیلنگ ها و فیلترهای جاروبرقی باعث ایجاد قطعه حرارتی فعال در این دستگاه‌ها و عدم روشن شدن آنها می شود.
پر شدن کیسه جاروبرقی نیز مانع از روشن شدن دستگاه می شود . برای رفع این مشکل به سادگی می توانید کیسه آن را تعویض کنید.
مورد دیگری که در هنگام روشن شدن جاروبرقی باید بررسی کنید سیم جاروبرقی از نظر پارگی یا پوسیدگی است . زیرا این موارد نیز می ‌تواند مانع از روشن شدن دستگاه شود.
خراب شدن موتور جاروبرقی یکی دیگر از دلایل احتمالی روشن نشدن این دستگاه ها است که باید آخرین چیزی باشد که بررسی می شود ، زیرا معمولاً مشکلات دیگری که در بالا ذکر شد باعث روشن نشدن دستگاه می شوند اما اگر هیچ کدام از این مشکلات باعث خرابی دستگاه نبود ممکن است مجبور به تعویض موتور دستگاه خود شوید.

. استشمام بوی بد از جاروبرقی

اگر جاروبرقی شما بو می دهد چندین دلیل رایج وجود دارد که باعث ایجاد بوی بد از دستگاه شده و معمولاً به راحتی قابل رفع است.
ایجاد بوی بد از کیسه جاروبرقی در این دستگاه ها محتمل ترین علت است ، زیرا همه چیز از مواد غذایی تا موی حیوانات و غیره می توانند در آنجا جمع شوند . برای حل این مشکل به سادگی می توانید کیسه جاروبرقی را عوض کنید.
کثیف شدن فیلترها یکی دیگر از مقصران احتمالی ایجاد بوی بد از جاروبرقی است. برای از بین بردن این بو می توانید فیلترهای جاروبرقی را در مخلوطی از جوش شیرین و آب تمیز کنید و اگر این کار کا جواب نداد ، فیلترها را تعویض کنید.
انسداد شیلنگ‌های و اتصالات جاروبرقی
شیلنگ یا اتصالات می‌تواند باعث ایجاد دستگاه شود بدین منظور می‌توانید گرفتگی شیلنگ را برطرف کنید اگر شیلنگ جاروبرقی به طور کامل از پلاستیک است می توانید آن را یک شب در آب و صابون بگذارید تا کاملاً خیس بخورد و بوی بد آن از بین برود.

. مکش نداشتن جاروبرقی

در صورت قطع شدن مکش جاروبرقی اولین چیزی که باید بررسی کنید این است که آیا کیسه دستگاه پر شده یا خیر؟ اگر چنین است بسادگی کیسه جاروبرقی را تعویض کنید.
مسدود شدن لوله جاروبرقی نیز ممکن است باعث از بین رفتن مکش آن شود . برای حل این مشکل ابتدا جاروبرقی را خاموش نموده و از برق بکشید سپس تمام قسمت های لوله و ناحیه رول برس را از نظر انسداد بررسی کنید.
اگر رول های برس جارو‌برقی آسیب دیده باشند ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.
سوراخ شدن یا پارگی شیلنگ جاروبرقی می ‌تواند مکش دستگاه را تا حد زیادی کاهش دهد که در این صورت شیلنگ دستگاه باید تعویض شود.

تعمیر جاروبرقی در مشهد
تعمیر جاروبرقی در مشهد

 

. استشمام بوی سوختگی از جاروبرقی

اگر از جاروبرقی خود بوی سوختگی استشمام می کنید ابتدا باید جاروبرقی را خاموش کرده و آن را از پریز برق خارج کنید و سپس کابل های جاروبرقی ، دوشاخه و پریز را کاملاً بررسی کنید.
با توجه به اینکه انسداد فیلترهای جاروبرقی یا پر شدن بیش از حد کیسه آن می تواند فشار بیشتر به موتور وارد نموده و باعث گرم شدن بیش از حد موتور شود، برای رفع مشکل کیسه دستگاه را خالی نموده و فیلترها را تمیز یا تعویض کنید.
گاهی اوقات ممکن است در جاروبرقی های مدل ایستاده تسمه محرک لیز خورده یا گیر کرده باشد که می تواند باعث ایجاد بوی سوختگی از دستگاه شود . برای رفع مشکل تسمه درایو را تعویض کرده یا گیر آن را برطرف کنید و بررسی کنید که برس چرخشی دستگاه مسدود نشده باشد و بتواند آزادانه بچرخد.

سامانه سرویس نمایندگی تعمیر جاروبرقی در مشهد

در صورت وجود هر گونه مشکل در جاروبرقی خود توصیه می‌شود به جای اینکه خودتان دست به کار شده و سعی در برطرف کردن مشکلات داشته باشید ، برای جلوگیری از خرابی بیشتر دستگاه از یک مرکز معتبر که خدمات فنی را ارئه می دهد کمک بگیرید. سامان سرویس آماده ارائه خدمات و تعمیر انواع مشکلات ایجاد شده در جاروبرقی شما می باشد.

call saman min نمونه سرویس و تعمیر جاروبرقی در مشهد

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!