خدمات سامان سرویس

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد با گارانتی

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد یکی از خدمات رایج سامان سرویس است . ماشین لباسشویی یکی از لوازم برقی خانگی پر مصرف است که نیاز ضروری زندگی مدرن بوده و مدل های آن با پیشرفت های تکنولوژیکی عظیمی همراه بوده است به همین دلیل در صورت ایجاد کوچکترین مشکل در این دستگاه های پیچیده لازم است که توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص بررسی و تعمیر شوند تا از اسیب بیشتر دستگاه جلوگیری شود . سامان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد است که با برخورداری از ۳۵ سال سابقه کاری در این زمینه توانایی عیب یابی و تشخیص دقیق انواع مشکلات ایجاد شده در برندهای مختلف ماشین لباسشویی و تعمیر این دستگاه ها را دارد.

سامان سرویس مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد یکی از خدمات سامان سرویس است که توسط تعمیرکاران و تکنسین های با تجربه و آموزش دیده این مرکز به سادگی قابل انجام است. برای برخورداری از خدمات این مرکز تنها کافی است با سامان سرویس تماس بگیرید.

✵ تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد
✵ تعمیر ماشین لباسشویی در منزل
✵ تعویض و تعمیر موتور لباسشویی
✵ تعمیر و تعویض دیگ ماشین لباسشویی
✵ تعمیر بورد ماشین لباسشویی در مشهد
✵ تعمیر صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی
✵ تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی
✵ تعمیر موتور ،تایمر و بورد انواع لباسشویی در مشهد
✵ تعمیر لباسشویی در مشهد با کمترین قیمت و گارانتی

تعمیر انواع ماشبن لباسشویی در سامان سرویس

تعمیر ماشین لباسشویی الجی
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
✵ تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما
تعمیر ماشین لباسشویی بوش
✵ تعمیر ماشین لباسشویی AEG
✵ تعمیر ماشین لباسشویی دوو
✵ تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
✵ تعمیر ماشین لباسشویی حایر
✵ تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
✵ تعمیر ماشین لباسشویی آبسال
✵ تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی
✵ تعمیر ماشین لباسشویی بکو
✵ تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ
✵ تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات
✵ تعمیر ماشین لباسشویی کندی
✵ تعمیر ماشین لباسشویی تکنو
✵ تعمیر ماشین لباسشویی مرسی
✵ تعمیر ماشین لباسشویی الگانس
✵ تعمیر ماشین لباسشویی میدیا
✵ تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی
تعمیر انواع ماشین های لباسشویی ایرانی و خارجی

call saman min

مشکلات و خطاهای رایج ماشین لباسشویی شامل چیست؟

به طور کلی ماشین های لباسشویی پس از چند سال استفاده فرسوده شده و عملکردشان دچار اختلال می شود. رایج ترین مشکلاتی که در ماشین‌های لباسشویی رخ می دهد عبارتند از:

– عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی

این مشکل معمولا به دلیل خرابی موتور الکتریکی یا تسمه دستگاه اتفاق می‌افتد . در صورتی که موتور الکتریکی کار کند صدایی از داخل دستگاه به گوش می رسد اما اگر هیچ صدایی شنیده نشود دستگاه
به احتمال زیاد با خرابی موتور الکتریکی روبرو شده و باید توسط یک تعمیر کار ماهر و متخصص بررسی شود.

– ایجاد سر و صدای زیاد از ماشین لباسشویی

اگر هنگام چرخش درام ماشین لباسشویی صداهای غیر عادی از آن شنیده شود احتمال زیاد مشکل از نقص تسمه یا موتور الکتریکی است.

– ماشین لباسشویی در حین عمل کرد لرزش یا پرش دارد.

معمولا ایجاد مشکل در تسمه یا خازن ماشین لباسشویی باعث ایجاد این مشکل می شود.

– دستگاه به آهستگی آبگیری را انجام می دهد.

پس از سالها استفاده از ماشین لباسشویی رسوبات آهکی در لوله های تامین آب و لوله های داخل دستگاه جمع می شوند که باعث آسیب اجزای دستگاه شده و یا این رسوبات باعث مسدود شدن لوله ها می گردند.

– آب از داخل ماشین لباسشویی به بیرون نشتی دارد.

یکی دیگر از مشکلات و خطاهایی که ممکن است در ماشین لباسشویی ایجاد شود روشن نشدن دستگاه و پاسخ ندادن به دستورات است که این مشکل ممکن است به دلیل آسیب دیدن کابل ها ، خراب شدن دکمه ها یا صفحه لمسی باشد .همچنین بسته نشدن کامل درب دستگاه به دلیل شکستگی سوئیچ قفل درب نیز می تواند از روشن شدن و کار کردن دستگاه جلوگیری کند.

تعمیر برد کنترل ماشین لباسشویی در مشهد

ماشین های لباسشویی مدرن از قطعات الکترونیکی مختلفی مانند سنسورها، ماژول ها و واحدهای الکترونیکی تشکیل شده اند . کنترل ماشین لباسشویی یکی از قطعات مهم در این دستگاه‌ها است که وظیفه آن کنترل عملکرد سایر قطعات مانند پمپ تخلیه، حسگر دما، سوئیچ فشار، سنسور سطح آب، حسگر سرعت، شیر ورودی و غیره و هماهنگ و همگام نمودن کار آنها می باشد . در نتیجه در صورتی که این قطعه در ماشین لباسشویی خراب شود ممکن است کار قطعات دیگر نیز از کار افتاده و دستگاه به طور کل نتواند کار کند. در صورتی که برد کنترل در ماشین لباسشویی از کار بیفتد علائم مختلفی در ماشین لباسشویی ایجاد می شود می‌ شود و یک تعمیرکار ماهر به سادگی خرابی برد کنترل را تشخیص می دهد. این علائم شامل از کار افتادن کامل از دستگاه، فعال نشدن حالت چرخش ، متوقف شدن فرآیند شستشو، ایجاد کد خطایی که نشان دهنده خرابی برد کنترل دستگاه است و غیره هستند.
تکنسین های سامان سرویس متخصص در تعمیر یا تعویض برد کنترل ماشین لباسشویی در برندهای متفاوت هستند ومی ‌تواند به سادگی مشکلات این قطعه را برطرف کنند.

نحوه نگهداری و مراقبت از ماشین لباسشویی

تعمیرکاران سامان سرویس برای افزایش عمر ماشین لباسشویی به رعایت موارد زیر تاکید دارند:

. از فیلتر دستگاه به خوبی مراقبت کنید.

هنگامی که ماشین لباسشویی شما نیاز به سرویس دارد از سرویس کاران بخواهید فیلتر ماشین لباسشویی شما را بررسی نموده و آن را نیز تمیز کنند . فیلتر در مرکز هم زن قرار داشت و پرز و کثیفی های لباس های شسته شده را جمع می کند . تمیز کردن فیلتر ماشین لباسشویی برای جلوگیری از کثیف شسته شدن لباس های دیگر و حفظ عملکرد صحیح ماشین لباسشویی ضروری است.

تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد
تعمیر ماشین لباسشویی در مشهد

. تک تک قطعات را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

در طول تعمیرات اساسی مکانیکی ماشین لباسشویی از تکنسین های سامان سرویس بخواهید تا بررسی کند که کدام قطعات درحال فرسودگی هستند و برای جلوگیری از بروز مشکل در آینده آنها را تعویض کنید . برخی از قطعاتی که باید مراقب سایش آنها باشید، عبارتند از : بلبرینگ، میله اتصال، خازن و نگهدارنده.

. قبل از قرار دادن لباس ها در داخل ماشین لباسشویی آنها را کاملاً بررسی کنید.

یکی از اقدامات احتیاطی که باید برای جلوگیری از بروز مشکل در ماشین لباسشویی خود انجام دهید این است که قبل از قرار دادن لباس ها در داخل ماشین لباسشویی جیب های آن ها را بررسی کنید ، زیرا وجود اشیای کوچک مانند سکه ، دستمال کاغذی ، شکلات و غیره در جیب لباس ها رایج است و در صورتی که این اقلام در ماشین لباسشویی قرار گیرند ممکن است باعث اختلال در عملکرد تجهیزات شوند.

. برای تعمیر دستگاه از خدمات مراکز فنی معتبر استفاده کنید.

از تلاش برای تعمیر ماشین لباسشویی خود خودداری کنید ، زیرا در صورتی که دانش لازم را نداشته باشید ممکن است مشکلات ایجاد شده در تجهیزات را تشدید کنید. در عوض از یک تکنسین ماهر کمک بگیرید ،زیرا این افراد تنها در عرض چند دقیقه می توانند نقایص ایجاد شده در دستگاه را شناسایی و با راه حل های موثر و ساده آنها را تعمیر کنند.
call saman min

. دستگاه خود را به طور منظم تمیز کنید.

بهترین راه برای کاهش احتمال نقص در ماشین لباسشویی این است که تجهیزات دستگاه را همیشه تمیز و به خوبی نگهداری کنید . علاوه بر فیلتری که وظیفه جمع آوری ناخالصی‌های دستگاه را بر عهده دارد تمیز کردن درام دستگاه، جایگاه مخصوص مواد شوینده در دستگاه ، لاستیک های دور درب ماشین لباسشویی و غیره نیز باید به طور منظم تمیز شوند.

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!