خدمات سامان سرویس

0915-2066-168

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد

اگر به دنبال یک مرکز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد هستید با سامان سرویس تماس بگیرید. این مرکز یکی از معتبرترین مراکز فنی در زمینه ارائه خدماتی همچون نصب ، سرویس و تعمیر ماشین های لباسشویی سامسونگ بوده و در پایان کار خود گارانتی کارهای تعمیراتی خود را نیز ارائه می دهد.
ماشین های لباسشویی سامسونگ به دلیل کیفیت بالای تولید، برخورداری از قطعات و تجهیزات مدرن و دارا بودن مدل های مختلفی که طبق آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی ایجاد شده‌اند محبوب کاربران زیادی در سراسر جهان بوده و توسط خانوارهای زیادی در ایران نیز استفاده می شود.
با توجه به اینکه ممکن است ماشین لباسشویی در خانواده های زیادی در هفته چندین بار استفاده شود بنابراین جای تعجب نیست که این دستگاه ها پس از چند سال استفاده عملکرده آنها به حدی کاهش یابد که لباس ها تمیز شسته نشوند . در این صورت برای اینکه از آسیب بیشتر به دستگاه جلوگیری گردد کمک گرفتن از مراکزی که نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ را ارائه می دهند برای عیب یابی و تعمیر دستگاه ایده آل است.

 مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد SAMSUNG

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد ، توسط سامان سرویس انجام گرفته و این مرکز به لطف همکاری با تکنسین های ماهر و متخصص که در زمینه تعمیر انواع مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ دارای دانش کافی و تجربه بالا هستند می تواند تمامی مشکلات ایجاد شده در این دستگاه ها را برطرف کند.

✵ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد
✵ تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل
✵ تعویض و تعمیر موتور لباسشویی سامسونگ
✵ تعمیر و تعویض دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ
✵ تعمیر بورد ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد
✵ تعمیر صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی سامسونگ
✵ تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی سامسونگ
✵ تعمیر موتور ،تایمر و بورد انواع لباسشویی سامسونگ در مشهد
✵ تعمیر لباسشویی سامسونگ در مشهد با کمترین قیمت و گارانتی

call saman min

شایع ترین اختلالات ماشین لباسشویی سامسونگ شامل چیست؟

✵ ماشین لباسشویی سامسونگ آب را تخلیه نمی‌کند.

تخلیه نشدن آب از ماشین لباسشویی به دلیل موارد زیر ممکن است ایجاد شود:

– گرفتگی و انسداد در فیلتر ماشین لباسشویی

مسدود شدن فیلتر ماشین لباسشویی از تخلیه آب دستگاه جلوگیری می کند بنابراین ابتدا باید فیلترهای دستگاه بررسی شده و انسداد و گرفتگی آنها برطرف شود.

– گیر کردن‌ پمپ

در صورتی که ماشین لباسشویی در ابتدای برنامه شستشو آب را تخلیه نکند یعنی اولین آب‌کشی انجام نشود ، ممکن است علت آن کار نکردن پمپ تخلیه باشد. این پمپ نسبت به کثیفی بسیار حساس بوده و ممکن است حرکت پروانه پمپ توسط مو، نخ یا اجسام کوچک مانند دکمه و سکه متوقف شود . بنابراین باید مطمئن شد که محفظه خالی بوده و پمپ آزادانه می چرخد.

– گرفتگی شیلنگ تخلیه

در صورتی که شلنگ تخلیه مسدود شده باشد مانع از تخلیه آب می شود . بنابراین باید شیلنگ تخلیه را بررسی نموده و آن را کاملاً تمیز کنید.

✵ ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند.

در صورتی که پس از روشن کردن دستگاه متوجه شدید که ماشین لباسشویی سامسونگ با آب پر نمی شود ممکن است شیر آب ماشین لباسشویی باز نبوده و یا شیلنگ های تامین آب خم شده باشند . کم بودن فشار آب یکی دیگر از دلایل پر نشدن دستگاه با آب است . در صورتی که هیچ یک از موارد ذکر شده باعث عدم آبگیری دستگاه نشده است احتمالاً در واحد کنترل دستگاه ایرادی وجود داشته و نیاز است که از یک تکنسین ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

‏✵ دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد.

در صورتی که ماشین لباسشویی سامسونگ شما روشن بوده اما درآم دستگاه نمی چرخد و صدای موتور الکتریکی دستگاه به گوش می رسد ممکن است تسمه V شکل پاره شده باشد، موتور یا الکترونیک دستگاه از کار افتاده باشد و یا درام ماشین لباسشویی گیر کرده باشد. بررسی و تشخیص هر یک از ایرادات باید توسط افراد و ماهر و متخصص انجام شود.

✵ درب ماشین لباسشویی پس از پایان چرخه شستشو باز نمی‌ شود.

گاهی اوقات پس از پایان یافتن چرخه شستشو هنگامی که می خواهید لباس های شسته شده را از داخل دستگاه خارج کنید ممکن است متوجه شوید که درب ماشین لباسشویی سامسونگ گیر کرده و باز نمی شود . این مشکل ممکن است به دلیل قفل شدن دستگاه به دلایل امنیتی یا روشن بودن قفل کودک باشد . بنابراین اگر ماشین لباسشویی شما هنوز روشن می شود ممکن است بتوانید با دوباره اجرا کردن برنامه یا فعال کردن گزینه ای که برای اضافه کردن لباس در حین شستشو دارد ، قفل درب را باز کنید . در صورتی که درب دستگاه باز نشد باید از مراکز و نمایندگی‌های ماشین لباسشویی سامسونگ کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مشهد

چگونه می توان از خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ جلوگیری نمود؟

درست است که همیشه نمی ‌توانیم از خرابی و ایجاد مشکلات در ماشین لباسشویی جلوگیری نمود اما می توان با انجام برخی راه کارهای ساده احتمال ایجاد برخی از شایع ترین اختلالات ایجاد شده در این دستگاه ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد. بدین منظور نیروهای سامان سرویس توصیه می کنند موارد زیر را انجام دهید:
– تمیز کردن داخل ماشین لباسشویی ،رسوب زدایی منظم ، تمیز کردن فیلترها و شیلنگ ها را به صورت منظم انجام دهید تا بتوانید از خراب شدن و ایجاد مشکلات بزرگ تر در دستگاه خود جلوگیری کنید.
– بار اضافه به ماشین لباسشویی خود تحمیل نکنید و از مواد شوینده و نرم کننده در داخل دستگاه زیاد استفاده نکنید.
– قبل از قرار دادن لباس ها داخل ماشین لباسشویی ابتدا آنها را به خوبی بررسی کنید و همه اقلام و دستمال کاغذی را از جیب های آنها خارج کنید.
– پس از پایان یافتن چرخه شستشو و خالی کردن لباس ها درب ماشین لباسشویی را حداقل به مدت 15 دقیقه باز بگذارید و داخل درام دستگاه و لاستیک های دور درب را کاملاً خشک کنید.
– توجه داشته باشید که جای ماشین لباسشویی کاملا تراز باشد، در غیر این صورت دستگاه در حین شستشو دچار لرزش و سر و صدای زیادی شده و ممکن است تعادل آن بهم بخورد که این مسئله موجب شکستگی بلبرینگ های دستگاه می شود.
call saman min

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر قهوه ساز ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *