خدمات سامان سرویس

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مشهد با گارانتی

اگر به تازگی متوجه شده‌اید که مکش جاروبرقی سامسونگ شما کم شده یا موتور دستگاه بیش از حد گرم می ‌شود و به دنبال مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مشهد هستید توصیه ما به شما استفاده از خدمات سامان سرویس است. زیرا این مرکز با بیش از 30 سال  سابقه در زمینه تعمیر این دستگاه ها و همکاری با نیروهای متخصصی که علاوه بر دانش لازم برای عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها از تجربه زیادی نیز برخوردار هستند می تواند مشکلات ایجاد شده در جاروبرقی سامسونگ شما را شناسایی و برطرف کند.

سامان سرویس ، نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مشهد

سامان سرویس یکی از مراکز با سابقه تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مشهد است که از تکنسین هایی برخوردار است که در زمینه ی عیب یابی و تعمیر مشکلات ایجاد شده در جاروبرقی تخصص و مهارت داشته و می ‌توانند به سرعت مشکلات ایجاد شده در دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کنند.

تعمیر انواع جاروبرقی سامسونگ در مشهد تعمیر موتور جاروبرقی سامسونگ
رفع صدای اضافی جاروبرقی سامسونگ رفع مکش نداشتن جاروبرقی سامسونگ
نصب و سرویس جاروبرقی سامسونگ تعویض فیلتر جاربرقی سامسونگ
فروش لوازم مصرفی ، کیسه و خرطوم و …

call saman min

خرابی های رایج جاروبرقی سامسونگ

برخی از خرابی های رایج جاروبرقی طبق نظر تکنسین‌های سامان سویس عبارتند از:
جاروبرقی وسیله ای است که بدترین شرایط را به خوبی تحمل می‌ کند ، زیرا کار اصلی این دستگاه جمع‌آوری زباله و کثیفی ها است . اما این دستگاه نیز می تواند خراب شده و نشانه های زیر در آن ظاهر شوند:

– هنگامی که جاروبرقی دیگر مکش ندارد و خرخر می ‌کند نشان از گرفتگی لوله یا شیلنگ دستگاه است که یک مشکل بسیار رایج در جاروبرقی های سامسونگ می باشد . همچنین فرسودگی و قدیمی بودن فیلتر نیز ممکن است باعث ایجاد این مشکل شود.

– موتور جاروبرقی سامسونگ به طور کامل از کار افتاده و جاروبرقی دیگر روشن نمی شود. در این صورت اولین کاری که در هنگام ایجاد این مشکل باید انجام دهید این است که کابل دستگاه را بررسی کرده و مطمئن شوید که برق دریافت می‌ کند

. در صورتی که مشکل از برق نبود ، ممکن است موتور خراب شده و نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد.

– اگر از جاروبرقی بوی سوختگی به مشام رسیده و یا موتور آن بیش از حد گرم می شود، اولین کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را خاموش کرده و آن را از پریز برق جدا کنید . گاهی اوقات جدا شدن کیسه دستگاه از تکیه گاه و گرد و غبار مکیده شده در موتور باعث ایجاد این مشکل می شود در نتیجه موتور برای عملکرد عادی تلاش زیادی می ‌کند. همچنین در صورتی که فیلتر جاروبرقی فشرده شده باشد هوا دیگر نمی تواند در دستگاه گردش کند.

نحوه عیب یابی و تعمیر جاروبرقی سامسونگ در سامان سرویس

هنگامی که جاروبرقی شما کار نمی کند اولین کاری که باید انجام دهید این است که اجزای داخلی آن را به خوبی تمیز کنید و گرد و غبار موجود در اجزای آن را پاک کنید . اگر با این وجود دستگاه باز هم کار نکرد به احتمال زیاد یکی از لوازم جانبی آن خراب نشده و نیاز به تعویض دارد
اگر شیلنگ جاروبرقی مسدود شده است کاری که باید انجام دهید این است که از یک میله فلزی بلند برای رفع انسداد شیلنگ استفاده نموده و زباله هایی که راه را بند آورده است، خارج کنید.
در صورتی که مشکل از کیسه جاروبرقی باشد باید کاپوت یا روکش دستگاه را باز نموده تا بتوانید وضعیت کیسه را ببینید . اگر نسبتاً متورم و پر است به این معنی است که دیگر نمی توان از آن استفاده کرد، بنابراین یا باید کیسه تخلیه شده و یا با کیسه جدیدتر تعویض شود.
آیا مشکل از فیلتر دستگاه است؟ فیلتر یکی از لوازم جانبی جاروبرقی سامسونگ است که بعد از کیسه قرار دارد و کار آن جدا کردن گرد و غبار از هوای موجود در موتور جاروبرقی می باشد. در صورت فرسوده شدن فیلتر باید با فیلتر جدید تعویض شود.
آیا موتور بوی سوختگی می ‌دهد؟ این مشکل نشان دهنده انسداد در قسمتی از جاروبرقی است که باعث می‌شود موتور کار زیادی انجام دهد، بنابراین باید قسمتی که دچار گرفتگی شده است را باز کنید.
فراموش نکنید که اگر در انجام امور فنی تجربه و تخصصی ندارید حتماً دستگاه خود را به مراکز معتبری که تعمیر جاروبرقی سامسونگ را انجام می‌ دهند، بسپارید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ
نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

چگونه از خرابی جاروبرقی جلوگیری کنیم؟

به طور کلی جاروبرقی از لوازم جانبی متعددی تشکیل شده است و پس از چند سال استفاده از آن ممکن است این لوازم خراب شده و نیاز به تعویض داشته باشند . اما برای جلوگیری از خرابی جاروبرقی می توان با مراقبت و نگهداری صحیح از دستگاه عمر آن را افزایش داد.
برای انجام این کار فیلترهای دستگاه را مرتب تمیز کنید. اما لازم است بدانید که بعضی از جاروبرقی های مدرن دارای سیستمی هستند که به طور خودکار فیلتر را تمیز می کنند.
در مورد کیسه جاروبرقی بهتر است به طور منظم هنگامی که کیسه پر شده است آن را تعویض کنید اما فراموش نکنید که از کیسه ای که با جاروبرقی مطابقت دارد استفاده کنید.
در مورد لوازم جانبی جاروبرقی مانند برس ها ، شیلنگ یا لوله ها باید به طور منظم داخل آنها را تمیز کنید تا از خطر انسداد و گرفتگی این قسمت ها جلوگیری شود.

سامان سرویس مرکز تعمیر جاروبرقی سامسونگ در مشهد

اگر با انجام موارد بالا مشکلات جاروبرقی شما برطرف نشد و یا به طور کلی از کارهای فنی بی اطلاع هستید می توانید برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود در مشهد از تکنسین های ماهر و متخصص سامان سرویس کمک بگیرید.call saman min

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!