خدمات سامان سرویس

0915-2066-168

نمایندگی تعمیر یخچال بوش در مشهد با کمترین قیمت

تعمیر یخچال بوش در مشهد یکی از خدمات سامان سرویس است .
یخچال های بوش به دلیل عملکرد عالی، کیفیت ساخت بالا و دوام زیاد بسیار معروف و شناخته شده هستند . اما این دستگاه ها در نتیجه نقض قوانین عملکردی ، سایش اجزا و قطعات ، افزایش ولتاژ برق و خراب شدن تجهیزات ممکن است با مشکلاتی روبرو شده و نیاز به تعمیر یا سرویس داشته باشند .

 مرکز تعمیر یخچال بوش در مشهد Bosch

سامان سرویس نمایندگی تعمیر یخچال بوش در مشهد است و در مدت زمان بسیار کوتاهی قادر به عیب ‌یابی و تعمیر ایرادات دستگاه شما می باشد.
نیروهای این مرکز همه از بین افراد انتخاب شده اند که در زمینه ی بررسی ، تشخیص مشکل و تعمیر کردن ایرادات موجود در آن متخصص بوده و علم خود را به واسطه شرکت منظم در دوره‌های آموزشی به روز نگه می دارند.
با توجه به اینکه یخچال به دلیل توانایی در نگهداری مواد غذایی به مدت زمان طولانی یکی از وسایل ضروری در هر خانه است بنابراین خرابی آن ممکن است ناخوشایند بوده و ایرادات آن باید بلافاصله اصلاح شود تا از ایجاد مشکلات جدی تر در دستگاه جلوگیری گردد.

✵ تعمیر یخچال بوش در مشهد
✵ تعمیر موتور تعمیر یخچال بوش در مشهد
✵ تعمیر فریزر بوش در مشهد
✵ تعمیر ساید بای ساید بوش در مشهد
✵ تعمیرکار سیار یخچال بوش در مشهد
✵ تعمیر یخچال بوش در منزل
✵ تعمیر کمپرسور یخچال بوش در مشهد
✵ تعمیر یخچال بوش در مشهد با کمترین قیمت و گارانتی
call saman min

دلیل کار نکردن محفظه یخچال یا بالا بودن دمای آن چیست؟

محفظه یخچال بزرگترین محفظه در کل واحد دستگاه است و معمولاً تمام محصولاتی که برای مصرف در روزهای آینده خریداری می شود مانند نوشیدنی ها، میوه و سبزیجات در آن ذخیره می گردد . بر همین اساس دمای آن باید پایین اما بالاتر از صفر درجه سانتی گراد باشند. اما گاهی اوقات ممکن است دمای یخچال بالاتر از دمایی رود که روی کنترل پنل تنظیم شده است و یا به طور کامل کار نکند.
چندین دلیل برای این مشکل وجود دارد که قابل تعمیر بوده و شامل موارد زیر می باشند:

✵ معیوب بودن هیتر اواپراتور

طبق نظر تکنسین‌های سامان سرویس چنین خرابی برای یخچال های بوش با سیستم انجماد نوفراست معمول است.
هیتر اواپراتور در فریزر قرار دارد و اگر معیوب باشد یخ زدایی رخ نداده و اواپراتور با لایه سنگینی از یخ پوشیده می شود. این لایه های یخ در عملکرد عادی فن اختلال ایجاد نموده و بنابراین ، فن قادر به رساندن هوای خنک به یخچال نیست. راه حل این مشکل تعویض هیتر اپراتور است.

✵ خرابی ترموستات

در صورتی که ترموستات یخچال بوش خراب باشد محفظه یخچال خنک نشده و یا با لایه بزرگ از برفک و یخ پوشیده می‌شود. در این صورت ترموستات باید تعویض شود.

✵ نشت فریون

نشت گاز فریون به دلیل آسیب مکانیکی به مدار، آسیب مکان‌های لحیم کاری یا مسدود شدن سیستم زهکشی رخ می دهد. در صورت عدم وجود مبرد کافی ، کمپرسور یخچال بدون خاموش شدن کار می کند و در این صورت سرما در یخچال ایجاد نمی شود . در صورت ایجاد چنین خرابی پر کردن مجدد یخچال با فریون مورد نیاز است.

✵ سوختن موتور فن

چنین مشکلی فقط در یخچال های بوش با سیستم انجماد نوفراست معمول است. در این صورت فنی که هوای سرد را به محفظه یخچال می دمد ممکن است از کار بیفتد و موتور آن به دلیل سایش یا به دلیل ایجاد لایه یخ روی آن بسوزد که در این حالت تعویض کامل موتور فنی یا کل فن الزامیست.

دلایل ایجاد سر و صدای بلند و غیر معمولی در یخچال بوش چیست؟

یخچال های مدرن بوش نه تنها به دلیل عملکرد قابل اعتماد بلکه به دلیل ویژگی هایی که راحتی کاربران را در بر دارد مانند کم سر و صدا بودن دستگاه در حین عمل کرد ، بسیار ارزشمند هستند . با این حال در برخی موارد ممکن است یخچال بوش با مشکلاتی روبه ‌رو شده و سر و صدای بلند و غیر معمول از دستگاه شنیده شود.
تعمیر و سرویس کاران سامان سرویس که نمایندگی تعمیر یخچال بوش در مشهد هستند دلیل اصلی ایجاد سر و صدا در یخچال بوش را موارد زیر می دانند:

✵ فرسودگی کمپرسور

این خرابی در مدل های قدیمی تر یخچال های بوش که برای مدت زمان طولانی کار کرده اند معمول بوده و فرسودگی شامل خود کمپرسور نیست بلکه قطعات جداگانه آن که اغلب شامل پیستون ها و رینگ ها می‌شوند فرسوده می گردند . در این حالت صدای بلندی در حین کارکرد کمپرسور شنیده می شود که تنها راه حل آن تعویض کمپرسور است.

✵ عدم تنظیم کمک فنرها

کمپرسور در حین عملکرد خود نه تنها صدایی با قدرت خاص تولید می کند بلکه دچار لرزش نیز است . برای جلوگیری از سروصدای اضافه ناشی از این لرزش ها کمپرسور مجهز به ضربه گیر است . بر این اساس اگر کمک فنرها ضعیف شوند ارتعاشات کمپرسور می تواند صدای اضافه ایجاد کند که این امر به ویژه زمانی حادتر می شود که کمپرسور هنگام روشن و خاموش شدن تکان بخورد.

✵ ایجاد سر و صدا از فن

چنین نقصی از ویژگی های یخچال های بوش با سیستم انجماد نوفراست است. فن واقع در فریزر صدا می دهد ، اگر صدای آن زیاد شود به احتمال زیاد لایه یخ اطراف فن ایجاد شده و فن آن را با پره های خود می گیرد. در صورتی که یخچال را یخ زدایی کنید معمولا این مشکل برطرف می ‌شود.

تعمیر یخچال بوش در مشهد
تعمیر یخچال بوش در مشهد

دلیل عدم کارکرد یا خوب کار نکردن محفظه فریزر چیست؟

مواد غذایی در قسمت فریزر یخچال نگهداری می شوند و نگهداری آنها در آنجا مستلزم یک دوره زمانی طولانی است . بر این اساس اگر عملکرد فریزر نتوقف شود، ممکن است مواد غذایی خراب شوند . محتمل ترین دلایل توقف کارکرد فریزر در یخچال-فریزر بوش معیوب بودن سنسور هوا ، خراب بودن شیر برقی دستگاه و نشت فریون از آن است که باید توسط تعمیرکاران ماهر و متخصص بررسی شود.

خاموش نشدن یخچال بوش ناشی چیست؟

بسیاری از یخچال های مدرن بوش مجهز به کمپرسور اینورتر هستند. اینورتر قادر است سرعت خود را کاهش یا افزایش دهد اما بطور مداوم کار می کند . در صورتی که صاحب یخچال بوش با کمپرسور کلکتور هستید و دستگاه شما از خاموش شدن خودداری نموده و به طور مداوم کار می کند ممکن است دلایل مختلفی برای این مشکل وجود داشته باشد که شامل نشت فریون ، آسیب مهر و موم درب ، معیوب شدن برد کنترل دستگاه ،خرابی سنسور دما یا ترمستات می باشد.

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *