خدمات سامان سرویس

0915-2066-168

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد با گارانتی

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد توسط سامان سرویس در کمترین زمان انجام می شود.

ماشین های لباسشویی کنوود به دلیل کیفیت و کارایی بالا شهرت زیادی دارند و در صورت تعمیر و سرویس به موقع دارای عمر طولانی هستند . برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد می توانید از خدمات سامان سرویس استفاده کنید.
به طور معمول ماشین لباسشویی یک وسیله ضروری در هر خانواده‌ به خصوص خانواده های پرجمعیت است ، اما کارکرد مداوم ماشین لباسشویی بدون تعمیر و نگهداری و تمیز کردن منظم دستگاه امکان پذیر نیست ، زیرا در غیر این صورت دستگاه مستعد مشکلاتی می شود که آن را از کار می ‌اندازد.

 مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد Kenwood

سامان سرویس یکی از مراکز پیشرو در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد است که 35 سال سابقه حضور در بازار کار را داشته و متشکل از کارکنان وظیفه شناس و سخت کوشی است که به لطف حضور آن ها این مرکز به سرعت به اوج پیشرفت خود رسیده است.
✵ تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد
✵ تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در منزل
✵ تعویض و تعمیر موتور لباسشویی کنوود
✵ تعمیر و تعویض دیگ ماشین لباسشویی کنوود
✵ تعمیر بورد ماشین لباسشویی کنوود در مشهد
✵ تعمیر صدا و لرزش اضافی ماشین لباسشویی کنوود
✵ تعمیر مشکلات آبگیری و نشتی ماشین لباسشویی کنوود
✵ تعمیر موتور ،تایمر و بورد انواع لباسشویی کنوود در مشهد
✵ تعمیر لباسشویی کنوود در مشهد با کمترین قیمت و گارانتی

call saman min

خرابی های رایج ماشین لباسشویی کنوود و نحوه برطرف کردن این مشکلات

1. نچرخیدن ماشین لباسشویی

عوامل زیادی برای نچرخیدن ماشین لباسشویی وجود دارد که با توجه به علت های آن روش های متفاوتی برای تعمیر کردن آن انجام می شود ، به همین دلیل لازم است ابتدا دستگاه به صورت درست عیب یابی شود. عوامل رایجی که باعث ایجاد این مشکل می شوند ، عبارتند از:

– نصب نامتعادل دستگاه

هنگامی که ماشین لباسشویی در موقعیت ناهموار نصب می شود ممکن است همچنان آب را تامین کند اما نمی ‌تواند به حالت چرخش برود ، بنابراین ابتدا لازم است تراز بودن دستگاه و نصب متعادل آن بررسی شود.

– گرفتگی فیلتر یا شیلنگ تخلیه

ماشین های لباسشویی کنوود با تکنولوژی مدرن طراحی شده‌اند ، بنابراین مکانیزمی دارند که برای اطمینان از ایمنی دستگاه هنگام مسدود شدن فیلتر یا گرفتگی شیلنگ تخلیه به طور خودکار از کار می افتند . در صورتی که فیلتر و شیلنگ تخلیه بررسی شده و مشخص شد که دچار گرفتگی و انسداد هستند باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی برای برطرف کردن این مشکل کمک بگیرید.

– عدم تامین آب دستگاه

هنگام نصب ماشین لباسشویی کنوود بسیار مهم است که ابتدا محل آبرسانی را تعیین کنید . زیرا اگر خط آبرسانی در موقعیت اشتباه نصب شود باعث ضعیف شدن منبع آب یا کم شدن فشار آب دستگاه می گردد . استفاده از یک پمپ تقویت کننده برای ماشین لباسشویی ایده آل است.

– کم یا زیاد بودن بار دستگاه

یکی دیگر از دلایلی که باعث عدم چرخش ماشین لباسشویی کنوود می شود بار زیاد یا کم در داخل درام دستگاه می باشد . برای آنکه این مشکل برطرف شود باید حجم لباس های داخل ماشین لباسشویی را اضافه یا کم کنید.

2. خراب بودن برد ماشین لباسشویی کنوود

برد ماشین لباسشویی یکی از قطعات بسیار مهمی است که به کنترل تمام عملیات دستگاه کمک می کند. با این حال این بخش بسیار مستعد آسیب های معمولی مانند خراب شدن دکمه های کنترل و صفحه کلید به صورتی که نتوان آنها را فشار داد، عدم پایان یافتن چرخه شستشو و… می باشد.
تعمیرکاران تابان سرویس متخصص در تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی وستینگهاوس در کرج بوده و می توانند به سرعت مشکلات این قطعه را برطرف کنند.

3. سرازیر شدن کف از داخل ماشین لباسشویی به بیرون

سرریز شدن کف از ماشین لباسشویی در حین شستشو فقط به دلیل عوامل زیر است:
– نوع ماده شوینده مورد استفاده مناسب نیست.
– لوله تخلیه به دلیل تمیز نکردن منظم مسدود شده است.
– تراز بودن جای ماشین لباسشویی به هم خورده و دستگاه کج شده است.
برای رفع این مشکل لازم است از مواد شوینده مناسب استفاده نموده و یا برای رفع انسداد لوله های تخلیه از یک تعمیرکار ماهر و متخصص کمک بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد
تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد

 

4. عدم آبگیری ماشین لباسشویی

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی وستینگهاوس یک مشکل رایج در این دستگاه ها به ویژه در ماشین های لباسشویی درب از جلو است . علل رایج این وضعیت عبارتند از:

– قفل شدن دریچه تامین آب

باید بررسی کنید که آیا شیر آب به طور کامل باز است یا خیر. اگر شیر آب باز نیست شیر آب را باز کنید و سپس بررسی کنید که آیا آب داخل درام جریان می یابد یا خیر.

– کم بودن فشار آب

کم بودن فشار آب باعث می شود که جریان آب به داخل ماشین لباسشویی غیرممکن شود . برای افزایش فشار آب می توانید از بوستر پمپ استفاده کنید.

– آسیب دیدن برد مدار

این مشکل پیچیده ترین علتی است که باعث عدم سرازیر شدن آب به داخل ماشین لباسشویی می شود، زیرا برد مدار به مغز ماشین لباسشویی تشبیه شده است و هنگامی که این قطعه از کار می افتد تمام عملیات های دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد.

– فیلتر دریچه تامین آب کثیف است.

این مشکل از جریان یافتن آب به داخل مخزن شستشو جلوگیری می‌ کند.

ماشین لباسشویی کنوود را در چه زمانی باید به صورت دوره‌ای تمیز کرد؟

ماشین ‌لباسشویی یک وسیله الکتریکی بسیار مهم از نظر نظافت و نگهداری است. زیرا این دستگاه ها بعد از گذشت دو سال یا بیشتر بسیار کثیف شده و رطوبت و باکتری زیادی را جمع می کنند که این مسئله باعث می‌ شود کیفیت شستشوی لباس ها تحت تاثیر قرار گرفته و سلامت کاربران را نیز تحت تاثیر قرار دهد . بنابراین باید حداقل هر سه ماه یکبار ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید تا علاوه بر جلوگیری از عوامل فوق از خراب شدن دستگاه خود نیز جلوگیری کنید.

سامان سرویس مرکز تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در مشهد

یکی از مراکز با سابقه در مشهد در زمینه عیب یابی و تعمیر مشکلات ایجاد شده در ماشین های لباسشویی کنوود سامان سرویس نام دارد . این مرکز با 35 سال سابقه کاری و برخورداری از نیروهای ماهر، متخصص، متعهد و توانا و بهره گیری از تجهیزات مدرن قادر است مشکلات ایجاد شده در دستگاه شما را در زمان کوتاهی شناسایی و برطرف کند.
call saman min

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر قهوه ساز ، ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *