خدمات سامان سرویس

0915-2066-168

نمایندگی تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد با گارانتی

سامان سرویس مرکز عیب یابی و تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد است که به عنوان یک یک مرکز فعال با سالها تجربه در این حرفه، تعمیر سریع و تضمین کیفیت امور تعمیراتی انواع مدل های این دستگاه ها شناخته می شود .
در زندگی امروز، مایکروویو یکی از لوازم برقی خانگی  ضروری در هر خانواده است که به خوشمزه‌تر شدن و سریع‌تر شدن پخت غذا کمک می‌کند. هر خانواده باید برای خود اجاق مایکروویو مناسب با بودجه، کیفیت و برند خود انتخاب کند تا بهترین تجربه را در آشپزی بدست آورد . اما مایکروویو نیز مانند سایر وسایل برقی مشکات خاص خود را داشته و ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد .

نمایندگی تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد با گارانتی

سامان سرویس مرکز تخصصی تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد است که پس از دریافت درخواست شما مبنی بر تعمیر دستگاهتان با تکنسین های خود هماهنگ نموده و آنها را برای تشخیص و عیب یابی مشکلات دستگاه و تعمیر آن ها به منزل شما اعزام می کند . این مرکز تضمین می کند که تجهیزات دستگاه شما را تا حد امکان تعمیر کرده و در صورتی که تعمیر به هیچ عنوان ممکن نباشد آن را با قطعات یدکی اصل تعویض کند.

✵ تعمیرگاه مجهز مایکروویو و مایکروفر سامسونگ در مشهد
✵ تعمیر مایکروویو سامسونگ در منزل

call saman min

مشکلات و خرابی های رایج مایکروویو سامسونگ

در ادامه علاوه بر اینکه برخی از خطاهای رایج در اجاق های مایکروویو طبق نظر تکنسین های سامان سرویس آورده شده است، در عین حال یک راه حل ساده، سریع و موثر برای آنها نیز ذکر شده است .

1. سینی گردان مایکروویو سامسونگ نمی چرخد.

اگر مایکروویو سامسونگ را 1-2 دقیقه روشن کردید اما سینی گردان دستگاه برای گرم کردن غذا آنطور که باید نمی چرخد دلایل مختلفی دارد از جمله:
– سینی گردان را در سمت اشتباه قرار داده اید که با محور چرخش مایکروویو مطابقت ندارد.
– حلقه غلتکی به دلیل کثیفی و گرد و غبار گیر کرده یا ناهماهنگ شده است.
– در برخی موارد، موقعیت کوپلینگ پلاستیکی در پایین صفحه گردان آسیب دیده یا نادرست است.

نحوه رفع مشکل :

ابتدا سینی گردان را دوباره چک کنید، در صورت اشتباه بودن آن ها را در راستای دوک قرار دهید. در صورتی که کوپلینگ به دلیل کثیفی نامرتب است، لطفاً آن را تمیز کنید
– برای شکسته شدن اسپیندل مایکروویو سامسونگ خودتان دست بکار نشده و از یک تعمیرکار ماهر و متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا از ایجاد مشکلات جبران ناپذیر اجتناب شود.

2. مایکروویو کار نمی کند.

کار نکردن مایکروویو سامسونگ بدلیل عدم وجود برق نیز در دستگاه در بسیاری از خانواده ها رایج است که ممکن استبه دلایل زیر باشد:
– به دلیل سوختگی،آسیب دیدن یا شل شدن دوشاخه برق مایکروویو
– به دلیل پارگی سیم برق یا خرابی فیوز
– منبع تغذیه و پریز برق در خانه مشکل دارد.
– به دلیل معیوب بودن سوئیچ درب، مایکروویو آسیب دیده است.

نحوه رفع مشکل :

– لطفا ابتدا دوشاخه برق را چک کنید، در صورت سوختن، لطفاً آن را با یک دوشاخه جدید تعویض کنید. در صورت شل بودن، لطفاً دوباره آن را وصل کنید.
– در صورت آتش گرفتن پریز برق خانه، باید دوشاخه برق مایکروویو را به پریز دیگری وصل کنید.
– در صورت خرابی فیوز، سیم پاره شده و کلید خراب باید آن را به دقت بررسی کنید و در صورت نداشتن تخصص آن را به تعمیرگاه ببرید تا تعویض شود. برای تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد می توانید از خدمات سامان سرویس استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد با گارانتی
نمایندگی تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد با گارانتی

3. نور داخل مایکروویو سامسونگ روشن نمی شود.

نور داخل مایکروویو بخش مهمی از سیگنال گرم شدن دستگاه است. هنگامی که چراغ خاموش است، روشن نمی شود، پیش بینی سلامت مایکروویو بسیار دشوار است. دلایل این مشکل عبارتند از:
– درب مایکروویو به درستی بسته نشده است.
– در برخی موارد فراموشی در بستن درب مایکروویو باعث می شود نور داخل آن روشن نشود.
– چراغ داخل مایکروفر شکسته است

نحوه رفع مشکل :

برای رفع مشکل روشن نشدن نور داخل مایکروویو سامسونگ ابتدا درب دستگاه را بررسی کنید. لازم است درب فر را محکم و صحیح ببندید.
در صورتی که درب به درستی بسته شده است اما هنوز چراغ روشن نیست، لطفاً برای تعمیر به موقع و کارهای اصلاحی فوراً با یک تعمیرکار ماهر و متخصص تماس بگیرید.

4. کنترل پنل دستگاه قابل تنظیم نیست.

بیشتر خانواده هایی که از اجاق های مایکروویو با صفحه کنترل الکترونیکی استفاده می کنند، اغلب این اشتباه را مرتکب می شوند که قادر به تنظیم عملکرد مورد نظر نیستند بنابراین با شرایط عملیاتی یا عملکرد نادرست مواجه می شوند. دلایل ایجاد این مشکل عبارتند از:
– به دلیل مرطوب بودن صفحه کنترل مایکروویو با آب، چسبنده است.
– به دلیل ورود حشرات به داخل دستگاه

نحوه رفع مشکل :

– در صورت خیس بودن صفحه کنترل، لطفاً آن را با یک پارچه نخی خشک کنید. سپس از خشک کن استفاده کنید تا مایکروویو را در سریع ترین زمان ممکن خشک کنید.
– در صورت وجود حشرات در فر، مایکروویو را به تعمیرگاه ببرید تا حشرات خارج شوند. همزمان دریچه های مایکروویو را بپوشانید تا از جابجایی آن ها در داخل دستگاه جلوگیری کنید.

5. مایکروویو صداهای بلند و عجیبی تولید می کند.

اگر در حین پختن غذا، مایکروویو صدای بلند و عجیبی ایجاد کرد علت و نحوه تعمیر اجاق مایکروویو که صدای بلند ایجاد می کند چیست؟
– به دلیل اینکه محور چرخش دستگاه آسیب دیده است.
– مایکروویو در وضعیت نامتعادل و نامطمئن نصب شده است

نحوه رفع مشکل :

– ابتدا غلتک و محور چرخش اجاق مایکروویو را تنظیم کنید تا با هم هماهنگ شوند.
– اگر اجاق مایکروویو در وضعیت نامتعادلی قرار گرفته است، فر را در یک منطقه ثابت و هموار بچینید و حرکت دهید.

برای تعمیر مایکروویو سامسونگ در مشهد ، با سامان سرویس تماس بگیرید.

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *