خدمات سامان سرویس

مرکز تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد با گارانتی

سامان سرویس ، یکی از مراکز متخصص در تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد است که با دارا بودن بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و برخورداری از تعمیر و سرویس کاران ماهر ، متخصص و باتجربه می ‌تواند تمامی خرابی ها و ایرادات ایجاد شده در دستگاه را به سرعت عیب یابی و برطرف کند.
پکیج های دیواری ایران رادیاتور طوری طراحی شده اند که حدود ۱۵ سال دوام می آورند، مشروط بر اینکه تعمیر و نگهداری مناسبی داشته باشند . هزینه های کم تعمیر و نگهداری منظم پکیج های دیواری منافع بلند مدت قابل توجهی به ارمغان آورد.
ساده ترین تعمیرات پکیج دیواری را می توان شخصا انجام داد و انجام اقدامات پیشگیرانه منظم هر مالک بسادگی می تواند با مشکلات موجود در این دستگاه ها مقابله کند.

سامان سرویس : تعمیرگاه تخصصی پکیح ایران رادیاتور در مشهد

سامان سرویس با بیش از  35 سال تجربه در زمینه سرویس، تعمیر و نصب پکیج ایران رادیاتور ، در تمام نقاط مشهد ، پکیج معیوب شما را در کمترین زمان تعمیر می کند.

✵  تعمیرات تخصصی پکیج دیواری و زمینی ایران رادیاتور در مشهد
✵ تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در منزل
✵  تعمیر پمپ پکیج ایران رادیاتور در مشهد
✵ تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در مشهد
✵ اسید شویی و جرم گیری پکیج ایران رادیاتور
برای درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد با ما تماس بگیرید .

call saman min

دلایل به گوش رسیدن سر و صدا از پکیج دیواری چیست؟

طبق نظر تکنسین های سامان سرویس تمام پکیج های دیواری با برندهای متفاوت می توانند صداهای مختلفی تولید کنند . صداها بخشی از عملکرد عادی دستگاه هستند و به تدریج یاد خواهید گرفت که تشخیص دهید صدای ایجاد شده از آنها ناشی از چیست . به عنوان مثال ، هنگامی که شیر پرکن دستگاه را باز می کنید صدای آب وارد سیستم می‌ شود و از آنجایی که این دستگاه تحت فشار است تا حدودی انتشار این صداها طبیعی است. با این حال پکیج های مدرن معمولاً طوری طراحی می شوند که با حداقل صدا یا بدون سر و صدا کار کنند و بیشتر صدای منتشر شده از پکیج در نتیجه خرابی این دستگاه ها است.
از جمله دلایلی که باعث ایجاد سر و صدا از پکیج دیواری می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

وجود فشار اضافه در سیستم

در صورت وجود این مشکل در حین پر کردن شیر آب خانگی باید باز شود و یا از یک تکنسین برای تعمیر فشار اضافه کمک گرفته شود. خرابی محفظه انبساط که باعث می شود هنگام بالا آمدن جهش فشار را جذب نمی کند.
هنگام ایجاد چنین مشکلی در پکیج ایران رادیاتور، محفظه انبساط دستگاه باید تعمیر شود .

صداهای اضافی و ارتعاشی در لوله ها

ایجاد صداهای ارتعاشی که ممکن است به دیواره یا لوله ها منتقل شود که این صداها به ویژه در مدل های قدیمی تر پکیج اتفاق می افتد.

وجود این مشکل ممکن است به دلیل تنظیم نشدن پکیج یا تنظیم نادرست آن ، وجود قطعات شل یا معیوب در دستگاه باشد . برای انجام تنظیمات کلی تجهیزات باید از یک تکنسین ماهر و متخصص سامان سرویس کمک بگیرید و یا در صورتی که دستگاه شما قدیمی است ممکن است لازم باشد آن را با یک پکیج جدید جایگزین کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد
تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد

دستگاه پکیج ایران رادیاتور به دلیل کثیف بودن مبدل حرارتی صدایی مانند بوق تولید می کند.

در این صورت این قطعه باید تمیز شده و یا در صورت لزوم تعویض شود.

هوا وارد سیستم گرمایش بسته شده و باعث ایجاد صدای خش خش، اکو و غیره می شود.

در صورت ایجاد چنین مشکلی هواگیری رادیاتور های پکیج احتمالا این مشکل را برطرف می‌ کند.

پکیج ایران رادیاتور صدای بلندی تولید می کند .

این مشکل معمولاً به دلیل کثیف شدن مشعل بوده و باید و تمیز شود. در صورت ایجاد هر یک از مشکلات بالا در پکیج خود برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در مشهد می توانید با سامان سرویس تماس گرفته و از خدمات این مرکز برای عیب یابی و تعمیر مشکلات دستگاه خود استفاده کنید.

راه کارهای افزایش طول عمر پکیج ایران رادیاتور

سرویس منظم و دوره ای دستگاه

یکی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای بهینه سازی طول عمر پکیج دیواری ایران رادیاتور این است که دستگاه خود را سالی یکبار توسط تکنسین های حرفه ای سرویس کنید. تعمیر و سرویس کاران سامان سرویس می‌توانند سیستم گرمایش شما را از بالا به پایین به طور کامل بررسی کنند . آنها همچنین نرخ گاز را آزمایش می کنند تا مطمئن شوند دستگاه شما مطابق با مشخصات سازنده است ، فشار کاری سیستم را آزمایش می ‌کنند و تجزیه و تحلیل احتراق را با یک آنالایزر گاز انجام می دهند و برای اطمینان از عملکرد بهینه همه چیز، بررسی های ایمنی را انجام خواهند داد . فراموش نکنید یک برنامه سرویس و نگهداری پکیج باعث آرامش خاطر از عملکرد دستگاه در اوج راندمان کار می ‌شود.

تعمیرات پکیج را به تعویق نیندازید

در صورتی که تکنسین های ماهر در زمینه تعمیر پکیج ، مشکلی را در دستگاه شما تشخیص دادند باید به سرعت آن را برطرف و دستگاه خود را تعمیر کنید . تسمه خراب ، گرفتگی خط میعانات گازی و غیره می توانند به سایر قسمت های سیستم گرمایشی آسیب برسانند و باعث تعمیرات گران تر شوند . بنابراین ، به تعویق انداختن کار فقط مشکلات را بدتر می‌ کند و در نتیجه هزینه بیشتری ایجاد می شود.

شستشوی پکیج

توصیه می شود از یک تکنسین حرفه ای در زمینه تعمیر و سرویس پکیج کمک بگیرید و اضافات موجود در دستگاه خود را پاک کنید .برای این کار سرویس کاران آب را با فشار بالا از طریق سیستم عبور داده و دستگاه را به طور کامل می شویند که این کار باید بطورذ دوره ای  انجام شود.

سامان سرویس ; مرکز تخصصی خدمات لوازم خانگی در مشهد

نمایندگی رسمی فروش و خدمات ۱۰ برند برتر لوازم خانگی

تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی ، مایکروفر و مایکروویو ، پکیج ، تلویزیون ، جاروبرقی ، قهوه ساز ، بخار شو ، ماشین اصلاح و ریش تراش ، اپیلیدی و موکن ، سشوار ، غذاساز ، مخلوط کن ، اتو و اتو بخار ، آبمیوه گیری ، پلوپز و گوشتکوب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Don`t copy text!